Comarch erp optima co to jest

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest wręczyć uwagę na układ ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to cenne narzędzie dla lekkich oraz małych firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr oraz płac, ma również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program ten że się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgodności z ustawą o rachunkowości. Wynika to z faktu iż jest on na bieżąco aktualizowany z aktualnymi przepisami. Oprócz tego odpowiedzialne są w nim innego typu narzędzia do informowania i praktyk oraz dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można osiągnąć nie tylko dojazd do jego głównych i mocnych funkcji, lecz zarówno do pomoce technicznej, która pomaga rozwiązywanie bieżących problemów i stosowanie rozwiązań przystosowanych do pewnej dziedzinie oraz instytucje. Dzięki takiemu postępowaniu, program Comarch ERP Optima potrafi nie tylko ułatwić i dopasować funkcjonowanie poszczególnych działów i wszystkiej firmy, a również przyczynić się w pośredni wyjście do zwiększenia jej sukcesów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online albo same z 60-dniowego dema offline. Jest więc wyjątkowo ważne, ponieważ dzięki temu ważna rozpocząć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w określonej jednostce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma spośród niego aktualnie ponad 60000 firm z wielu branż, co jest oznaką wysokiej klasy oprogramowania. Jak pochodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego spełnionych.