Ekran dotykowy do zabudowy

GASTRO POS jest programem, który umożliwia na nieostrożną i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako bardzo znany system na zbycie gastronomicznym cieszy się dużym uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa uczestniczy w praktyki kelnerom również tym samym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo prostej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje eleganckich i czasochłonnych szkoleń, oraz bardzo przystępna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, połączona z dużą gamą funkcji, znacznie dobro sprawdzi się w nie chociaż w niskim, pojedynczym lokalu, ale również w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu pracom i modułom GASTRO POS jest daleko elastycznym systemem, jaki pozostaniemy na placu. W relacje od profilu lokalu, czy istnieje zatem bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najprzydatniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych gości do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu rzeczy kiedy i efektu jaki tworzy. W współzależności od miejsca, można i ustalić widok opcji tak, żeby był on przystosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca jest kontakt do wszystkich opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do specyficznych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimkolwiek elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z organizmami hotelowymi i narzędziami do ćwiczeń specjalnych.