Krajalnica bizerba gsp v

obudowa wzmocnionaZobacz opis w pdf

Codzienne gotowanie i gotowanie posiłków pokazało Cię pewnie, że nie jest nic gorszego w kuchni niż tępy nóż. Najtańsze noże można uzyskać już od kilku złotych lecz ich trwanie eksploatacji jest że bardzo szybki – tępią się dodatkowo w szufladzie zanim zaczniesz na ciekawe ich korzystać, oraz ich profesjonalne naostrzenie graniczy z cudem. W innym przypadku ostrze wypada z rękojeści albo po prostu zaczyna płacić się rdzawą warstwą. Nic więc dziwnego, że gotowanie idzie Ciż jak po grudzie jeśli nie jesteś profesjonalnego sprzętu i krojenie produktów mija się na zakrwawionym palcu oraz minusa ochot do dalszego gotowania.

 

Zamiast to tracić atmosfera w kuchni na stałe ostrzenie nieskończenie tępych noży pewno warto wyposażyć się w dowolny bardziej profesjonalny sprzęt, który z krojeniem radzi sobie w dobry sposób?

Krajalnica bizerba do wędlin jest niezastąpionym elementem wyposażenia gastronomicznego w szczególności w problemach mięsnych czy same sklepach spożywczych. Ilekroć istnieje potrzeba profesjonalnego pokrojenia wędlin na idealnie równe plastry tam krajalnica stoi na wysokości zadania. Krojenie wędlin z zastosowaniem krajalnicy rodzi się prostą sprawą – trudno upatrywać tutaj jakichś niespodzianek. Sekret funkcjonalności krajalnicy żyje w zautomatyzowaniu całego procesu.

Istotną rolę odgrywa również jakość wykonania ostrza, które pokroi zarówno mniej zbite wyroby wędliniarskie (typu szynki, wędliny mielone, produkty blokowe) jak także też prostsze bo podsuszane lub przygotowywane z dziczyzny i ciała wołowego. Dodatkowo twardość ostrza przekłada się na specjalne pokrojenie wszystkiego rodzaju wędlin.

Dużą korzyścią krajalnic jest jednocześnie duża ochrona jego użytkownika oraz ergonomia pracy. Zwykle krajalnica jest stworzona ukośnie na stole podawczym co ułatwia przesuwanie wędlin po powierzchni stołu.

Krajalnice do ciała najczęściej kupują punkty, które na co dzień zajmują się sprzedażą mięsa, podrobów i produktów mięsnych. Krajalnice do ciała są te stałym wyposażeniem firm cateringowych, gastronomii hotelowej. Jednak z przeznaczeniem potrafiła się znaleźć zarówno w Twoim domu oraz potem przygotowywanie posiłków mogłoby iść gdy po maśle.