Krajalnica kenwood

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej z lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną książkę i długie doświadczenie, które z gwarancją nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno proste kiedy i słabe produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie rozgrywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej klasie Krajalnica została spowodowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie oraz produkcję maszyny. Artykuły z jakich stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zawierają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze pewni nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich żywotność. Kolejne elementy zostały wykonane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica jest również zaopatrzona w określoną blokadę, która powoduje na zdjęcie stołu podawczego ale jak wybiera się on w książek zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywie przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.