Krajalnica maga ostrzenie

Krajalnica maga 612p to korzystne danie do cięcia wszelkiego typu żywności. Przydaje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak także do twardych jak sery. Dobre tematy i delikatne wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na zachowanie jej w prostot i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu inny gość może zostać szybko wdrożony w następne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica tworzona jest w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i możliwe do zastosowania w bliskim czasie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde czynniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować oraz nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w mniejszych sklepach kiedy i średnich zakładach, gdzie przerób efektów jest na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są i części zamienne w prostych cenach. Urządzenie komponuje się z wielu elementów, jakie mogą zostać wymienione w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.