Ksiegowosc malej firmy chomikuj

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i jedzącej godzina pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo różnych odbiorców, łączy je a uniwersalność i możliwość obsługi. Co niezwykle istotne, są one dopasowane do prawidłowych przepisów i podatne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najszybszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do firm prowadzących całą księgowość, jak oraz instytucji rozliczających się w sytuacji księgi przychodów i rozchodów lub na bazie podatku zryczałtowanego.

Catch Me, Patch Me!

Enova księgowość jest całą gamę funkcji niezbędnych do pewnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem bardzo surowym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z pomysłem nie sprawi problemów nawet kilka wprawnym użytkownikom.

Ten plan w zestawieniu z kolejnymi daje dużo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. mieć własne raporty i wydruki, na inny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych postaci z wykorzystaniem tzw. pól własnych, bądź też rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według własnych typów. Możliwa istnieje też realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były spłacone w terminie; ewidencja środków trwałych, a i wartości psychicznych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS także możliwość eksportu do Płatnika.