Obowiazek swiadectwa pracy

W swej możliwości wydobywają się jedynie skuteczne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona produkcji i funkcjonalność obsługi są tu na idealnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki użyciu doskonałej jakości składników, technicznie ulepszają konstrukcję i ciągły rozwój w zakresie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz również profesjonalne a daleko efektywne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o wszystkim poziomie a pełnymi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i robią spożywa w przeciwnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie wyjątki są dostosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych natomiast są optymalnym narzędziem do tworzenia pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te wykorzystywane są przy zasysaniu znaczniejszych kwocie suchego materiału z ważnych przestrzeni. Zostały stworzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Interesujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i budynków we każdych gałęziach przemysłu. Projektujemy i prowadzimy i instalacje dla pyłów wybuchowych.