Odpylacz gorniczy

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu asortymentowi w istot worków filtracyjnych z dalekich dokumentów oraz o nietypowym typie oraz różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w jakiejkolwiek gałęzi przemysłu, w jakim występuje kłopot z nieczystym powietrzem zachodzącym w procesie przemysłowym.

Niezwykle łatwe - filtry modułowe, które odczuwane są najczęściej w części drzewnej i meblarskiej, bardzo dobro realizują swoją karierę oraz przy odciąganiu różnych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prywatnej ofercie posiadamy także wielkie firmy modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne kiedy także młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów prezentują się dużą powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do szczupłych i niskich pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z koncentracji na swoją strukturę mają wysoką przestrzeń filtracyjną.

Znacznie duża skala proponowanych odpylaczy gwarantuje nam odpowiedni dobór maszyny do spraw konsumenta. Dużo wiedzy o własnej ofercie można otrzymać na polskiej stronie internetowej lub łącząc się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas urządzenia odpylające są łatwe w klas przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry pochodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do poznania się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie także w Twojej jednostce zastosowanie i pozwala utrzymać w nim czystość, zaś w czasie zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.