Oprogramowanie dla firm gliwice

Stosowane dziś oprogramowanie biznesowe wymaga legalnej wersji systemu operacyjnego z części Windows i dobrego, odpowiednio mocnego komputera. Nawet możliwości nie wymagające instalacji, chodzące w chmurze, a pracujące w okienku przeglądarki internetowej nie zadowolą się 512 MB pamięci operacyjnej.

W formie, gdy przedsiębiorca nie chce gościć się niewolnikiem ciągłych aktualizacji sprzętu elektronicznego, z usługą przychodzi mu program cdn klasyka. Jako widać dobry na placu pracuje pod systemem DOS, aczkolwiek nie oznacza to, ze jego zdolności zakończyły się 30 lat temu. Aplikacja robi się z trzech podstawowych modułów: magazynowo- fakturującej, jaka potrafi obsłużyć nawet wielki magazyn, kadrowo-placowej, wspierajacej politykę zarządzania zasobami dobrymi i ewidencję czasu produkcji oraz finansowo-księgowej, obsługującej każdą formę prowadzonej księgowości. Bez problemu współpracuje z czytnikami kodów kreskowych, kasami i drukarkami fiskalnymi, drukując paragony i urządzeniami fakturującymi SET. Za jego pomocą można mówić dowolną ilość magazynów i rozliczać pracę w oparciu o określone receptury. System umożliwia wystawianie, rozliczanie oraz księgowanie faktur zaliczkowych. Z dopłatą programu cdn klasyka można używać różnorodne schematy upustów i cenniki indywidualnie dla każdego z klientów, tak aby przygotowywane dokumenty zawierały dobre ceny.
Oprogramowanie prowadzi rejestrację zamówień od odbiorców, i nawet umożliwia automatyczną rezerwacje towarów, co stanowi szczególnie przydatne przy szybko rotującym magazynie. W postaci wykorzystywania pojemników zwrotnych za jego uwagą można rozliczać opakowania kaucjonowane. Aplikacja współpracuje z rożnymi drukarkami, gdzie możliwy jest wydruk kultur i kodów kreskowych.
Program jest także 45 000 użytkowników w całej Polsce. Gdyby z pewnego powodu jego ofert pokazały się niewystarczające, dystrybutor COMARCH przewiduje aktualizację do najnowszych możliwości oprogramowania, z użyciem nawet 40% rabatów. Sam proces jest prawie niezauważalny dla użytkownika, a wszystko kończy się za pomocą Comarch Asysty.