Oprogramowanie enova365

Enova365 jest zdecydowanie polskim systemem ERP, który ułatwia panowanie w pewnym przedsiębiorstwie. Program ten okresowi gotowe rozwiązanie oddane do prowadzenia zarówno firmami, kiedy również instytucjami. Architektura całego oprogramowania składa się na modułach. Gwarantują one zbyt określony zakres działania danego przedsiębiorstwa. Może toż być sprzedaż, księgowość, kadry, czy obsługa klienta. Wszystkie moduły są ze sobą zintegrowane. Dzieje się tak dzięki wspólnej bazie danych.

 

erp serwisModuł Serwis i remonty - Comarch ERP XL - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Całe oprogramowanie jest dostosowywane do konkretnej organizacji. Stąd te jest ono dostępne w trzech wersjach, takich jak enova365 srebrna, enova365 jasna i enova365 platynowa.
Srebrna wersja to oprogramowanie dane w głównej mierze dla niskich oraz małych przedsiębiorstw. Obsługa podatkowo-finansowa podejmuje się przy pomocy Książki Przychodów i Rozchodów.
Złota wersja dana jest dla wymagających klientów. Wersja ta poświęcona stanowi dla średnich także całych przedsiębiorstw. Posiada moduły obsługujące sprzedaż i kadry tudzież płace oraz wzbogaconą funkcjonalność w sądu do grupie srebrnej.
Platynowa wersja zaspokaja najwyższe wymagania klientów. Sposób ten zależy w żaden sposób nie ograniczonej rozbudowie.
Korzystanie z planu enova może podejmować się na kilka rodzajów. Potrafi więc stanowić doskonała pozycja na komputerze w oknie programu. Z planem można jeszcze gromadzić się przy pomocy przeglądarki internetowej czy przy pomocy urządzenia dotykowego.
Sposób można nauczyć do biura między innymi poprzez zakup bezterminowej licencji. Oprogramowanie można także wynająć i utrzymywać okresowy abonament.

System przewidziany istnieje w szczególności dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Jest eksperckim oprogramowaniem, który trzyma nie tylko procesy produkcji, a i wspiera podejmowanie decyzji. Pomaga rozwiązywać problemy oraz idzie w celu unikania błędów. Jest sprawdzonym rozwiązaniem, stosowanym przez tysiące polskich spółek.

System enova365 zawsze odpowiada tym potrzebom firmy. Prezentuje się wysoką wartością oraz najwyższą efektywnością w wprowadzaniu działań i oszczędzaniu. Ponadto praktycznie go przedstawiać i zwiększać o nowe moduły.