Program komputerowy co to jest

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on opracowany w celu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest wykorzystywany przez ponad osiem tysięcy polskich spółek!

Enova cierpi na morze potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przekroczyć z dostępnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to praca na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Etap realizacji działania może stanowić w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w sztuki i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona własnością klienta wraz z propozycją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest wykorzystywana w postaci opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Skuteczne rozwiązanie dla delikatnych oraz średnich firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest produkowana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest zdeterminowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrobiony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została przewidziana w 2002 roku także dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które wpływa, że Partnerzy a Mężczyźni osiągają najwyższą skuteczność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Firma jest zaangażowana społecznie i utrzymuje takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".