Prosty program ksiegowy za darmo

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, funkcjonujące w tle Windows, są bardzo proste natomiast ich obsługa intuicyjna. Jest przecież zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli rzucać się tabulatorem. Są jeszcze firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w tamto komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowatorskie rozwiązania także danych w doskonałej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w szerocy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Idzie na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, i w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym odcinkiem projektu jest element Płace. Traktuje on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i obliczania zarobków. Można w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten idzie również na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać zatem stanowić ogromnie dobra propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może łączyć się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została zaplanowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i planowane zmiany w przepisach, jakie z bogatych powodów mogą po nisku nie trafić do wersji klasycznej.