Strategia rozwoju firmy ksiazka

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały nasz biznes w kajecie. W tymże tymże, w jakim prowadził ewidencje sprzedaży. Jednakże jego biznes nie miał jedynie efektów i produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno być kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo korzystnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formy?

Z odsieczą przychodzi firma Comarch, sam z najbogatszych twórców oprogramowania na Polskim rynku i oferowany przez niego wms program magazynowy. To swoiste i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych artykułów i owoców. Skupia się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, i wraz stanowią idealne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę pomysłu i daje stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla jednych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich i maksymalnych stanów, ustawiać znaczenia dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To niewątpliwie dodatki, do pierwszego zadania, którym jest sprzedawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, emitowane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na etapie dokumentów handlowych, natomiast nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.