Suwmiarka modulowa budowa

PC Market firmy Insoft to zwłaszcza podatny program, zarówno dla mniejszego sklepu jak oraz dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł ważny istnieje w obszaru kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W ilość rozwoju jednostki można ustawiać ją o kolejne moduły. PC Market jest pomocnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest przez naszych konsumentów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszelkim punkcie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci wtedy wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca daje Ci najmniejsze ceny. Zwykle będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile posiada Ci nadal wpłacić pieniędzy. W jakiejkolwiek chwili program określi jaką ilość pieniędzy liczysz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wielu czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy weźmiesz z usługi kolektorów informacji. Sam i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla swojego składu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla innych produktów. Dzięki kooperacji z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to rola zaledwie kilku sekund.

Na polskim rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Jednym z najpopularniejszych jest program PC-Market.

Przygotowany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Wykorzystuje go aktualnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Czysty i prosty w obsłudze, w nieświadom zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na inną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego pomysłu zadecydowało kilka czynników. Przede ludziom jest lekki, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą otwartych na zbytu urządzeń fiskalnych, a też wszelkiego typie sprzętem, jaki można napotkać w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.