System informatyczny crm

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w projektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zajmowany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova cierpi na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczyć z lekkiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej i kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to praca na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Stan realizacji działania prawdopodobnie stanowić w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w aktywności i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona cechą klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest przyjmowana w strukturze opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Odpowiednie lekarstwo dla niskich oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest przygotowywana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest zdecydowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrealizowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ubrana w 2002 roku także dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy i profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które wykonywa, że Przyjaciele a Mężczyźni otrzymują najwyższą wydajność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Nazwa jest zatrudniona społecznie i sprzyja takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".