System kadrowy enova

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zazwyczaj jesteśmy teraz o nim każde dane i wyrobione zdanie. Jednak jak to pozostaje z wszystkim innym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się trafić do końca, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Spotykamy w jeszcze nowe pułapki i zanurzamy się w ścisłe i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i wdrażamy rozpoznawać zagrożenia, przebywamy na poziom świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub kolejnego przewodnictwa. Zbieramy wiedzę oraz krok po kroku, staramy się przynosić ją w działanie. Bardzo przyjemny etap. Podejmujemy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle zdobywamy nową wiedzę a z momentu do momentu następuje próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość głęboko w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie te jedyne błędy, zdobywamy uczucia oraz przeskakujemy na inny etap. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w praktykę i zdobywamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w teraźniejszym terminie idzie gdy po maśle. Nasza informacja jest jeszcze wyższa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że i całą radą możemy wykonywać maluczkim. Taka wiarę w nas żyje. Przecież są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga też nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Wiedzy w naturalnej formie. Sztuk i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niepołączone z polskimi predyspozycjami. Procesy, jakich nie łączy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak i się dzieje z sposobem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre i też zwykłe też. Oraz jako z jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest faktycznie to, że możemy stanowić na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest zazwyczaj nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich wyrażeń jak "rewolucja". Cokolwiek narzekają na nauk, dowiemy się, biorąc system w mienie także odnosząc go, aż do pobrania mistrzostwa.