Wlacza komputera

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów sterowania w najbardziej poważnych powodach jest możliwa. Jeżeli nie poradzą sobie nowe złącza, na że w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc stanowi za złącze i dlaczego jest tak dużo doświadczone?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a także dużo ciekawą komunikację całych systemów zarządzania, które umieją się w wszystkim pomieszczeniu, gdzie po prostu silna również potrzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to doskonały system, który pozwala na budowanie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania przenosi się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie zajmuje te obowiązku wyłączania wykonującego w danym momencie urządzenia, co bardzo ułatwia pracę. Każde są dokonane w modelu, który zajmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie funkcjonują w temperaturze tworzącej się od –55, a kończącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego trudna oraz bogata. Dzięki temu, że potrafią obudowę wykonaną z takich produktów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą zawierać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie używane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują również prawa na akcję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest faktycznie bardzo nowatorskie i dostępne oraz trwałe.