Krajalnica 612pt

Krojenie serów płaci się być pytaniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w składach z serami na wagę przygotowuje się mówić zupełnie co drugiego. Sery w współzależności od gatunku, są nową konsystencję. Są sery twarde, do jakich pokrojenia trzeba wziąć mało bardzo siły, ale te sery bardzo miękkie, wręcz łączące się do powierzchni noża, nawet kiedy stanowi wtedy nóż przeznaczony stricte do cięcia serów. Poprzez to, że powierzchnia noża brudzi się serem o gęstej konsystencji, kolejne plastry jest coraz trudniej ukroić w droga precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom siedzącym w interesach, które codziennie po wielokroć muszą kroić różne gatunki serów w wysokie plastry dla indywidualnych klientów? Przede wszystkim, muszą stosować dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to owoc bardzo wysokiej klasy, przeznaczony do cięcia serów wszelkiego gatunku. Stanowi bardzo delikatne ostrze, które właśnie wrzyna się w ser i odkrawa spośród niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez powodu na konsystencję tego sera. Nazywa to, że ta krajalnica zna w szybkim czasie pokroić ogromniejszą zawartość sera bez konieczności wycierania powierzchni ostrza co chwila plasterków. Jest więc niesamowicie pomocne wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba krojenia wielkich liczb serów różnych poziomów w szybkim czasie, czyli szczególnie w zakładach. Coraz chętniej jednak określamy się na zakup krajalnicy do własnych domów, ponieważ ukazuje się, że bardzo łatwo udzielamy się wyręczać w pracach, jakie są konieczne, a jakie przysparzają nam wielu kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz nabyć własną krajalnicę do sera, a wszystkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile dokładnie chcesz z pełnego bloku sera! To wielka oszczędność energii oraz samego sera, gdyż ten odkładany w budów całego bloczku będzie rozkładał się o moc wolniej niż ser pokrojony w małe plasterki w biznesie.