Sprzet gastronomiczny leszno

W własnych domach coraz częściej można spotkać profesjonalny sprzęt gastronomiczny grany w restauracjach. Przykładem potrafią być jeszcze bardziej popularne krajalnice. W jaki sposób poprawiają one częstą książkę w kuchni?

Więcej czasu
Korzystanie z specjalnej krajalnicy znacznie skraca czas przygotowywania posiłków. Zamiast żmudnie kroić każdy element mięsa, sera lub chleba wystarczy wziąć z ostatniego cennego urządzenia. Dzięki niemu wykonanie porannych kanapek zajmie dwa razy mniej czasu niż robienie obecnego w stary forma. Przygotowanie kanapek dla wszystkiej rodziny wykaże się o moc lepsze i nie będzie wymagało wygospodarowania więcej niż kilku chwili.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/comarch-klasyka/Comarch klasyka - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Precyzja
Krajalnice idą w konkretny sposób pokroić potrzebne nam składniki potraw. Przykładem że stanowić krajalnica ma-ga, która umożliwia również na regulację grubości plastrów. Więc od swej pomysłowości i potrzeb zależy, czy robione przez nas potrawy będą pokrojone grubo czy cienko. Owa precyzja wpływa i na estetykę potraw. Koniec z nierówno pokrojonymi, nieestetycznymi kanapkami. Dzięki zastosowaniu krajalnicy wszystkie przygotowywane przez nas artykuły będą wyglądały, jakby wykonywałeś je profesjonalny szef kuchni.

Smak
Są produkty, których pokrojenie może nam przysporzyć niekiedy sporo trudności. Twarde sery lub niektóre warzywa często nie kupią na pokrojenie ich w cienkie plastry. W przypadku wielu potraw smak zależy właśnie z stopnia grubości ich składników. Podobnie sprawa czeka w wypadku przygotowywania mięs. Krajalnice pozwalają na przekrojenie mięsa razem z kością w środek o wiele silniejszy a daleko rozsądny niż przy starych formach. Co dobrze, mięso krojone na krajalnicy traci o dużo mniej wody, dzięki czemu stanie soczyste i dobre.

Wygoda
Krajalnicą możemy pokroić prawie wszystek z materiałów spożywczych: sery, mięsa, wędliny, warzywa. Dzięki temu szybko również z możliwością przygotujemy zupy, drugie dania oraz sałatki. Nie będziemy wymagali wkładać w dobory skomplikowanych noży do serów i ciał. Równie łatwo przekroimy z użyciem krajalnicy twardą kość i korzeń selera.